EVENT PLANNER – ZAWÓD XXI WIEKU

Na naszych wizytówkach możecie dostrzec subtelny napis „events & weddings”. Cały czas staramy się podkreślać, że poza organizacją ślubów i wesel, zajmujemy się również aranżacją innych przyjęć. A jakich? No właśnie… Jest ich multum. Mieliśmy szansę organizować zarówno wigilie firmowe, jak i te prywatne. Przyjęcia dla dzieci. Wieczory panieńskie. Urodziny i imieniny. Imprezy sylwestrowe. W chwili pisania tego postu, jesteśmy na etapie planowania imprezy z okazji trzydziestej rocznicy ślubu – więcej nie zdradzimy, bo to przyjęcie niespodzianka, o którym główni zainteresowani dowiedzą się dopiero w dniu przyjęcia! Swoją drogą, wielki szacunek dla dzieci, które mają tyle chęci, zapału i przede wszystkim kreatywności – za tak szalony pomysł na prezent dla rodziców. Obiecujemy relację z tego wydarzenia w okresie wakacyjnym.

Obsługujemy zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje. Chętnie organizujemy wyjazdy integracyjne i inne imprezy firmowe. Z uwagą poświęcamy się również wydarzeniom prywatnym. Pozdrawiamy Parę ze Szwecji, z którymi współpraca powoli staje się tradycją. To dla nich na ostatnią Wigilię sprowadziliśmy Świętego Mikołaja i jego pomocników Elfów, by wywołać uśmiech na twarzy małej Zosi i innych grzecznych dzieci.

Kim jest EVENT PLANNER? Należy Wam się małe wyjaśnienie. Event planner to osoba, która spina wszystkie elementy planowania w jedną całość. Podobnie jak przy weselach – od zaproszeń Gości, przez organizację poszczególnych etapów, aż po dopilnowanie wszystkiego w dniu wydarzenia. My – jako konsultanci „eventowi” sprawiamy, że impreza jest na wysokim poziomie, wszystko jest zgodne z zaplanowanym harmonogramem, brak w takim przyjęciu chaosu i niedopatrzeń. Co więcej, jako profesjonaliści, wiemy z usług jakich restauracji korzystać, jak dobierać menu do charakteru imprezy oraz jaką muzykę dobrać na konkretne przyjęcie. Sprawiamy, że przyjęcie jest spójne, eleganckie i z klasą. Co jeszcze zyskujesz korzystając z pomocy specjalisty? Oryginalność, niepowtarzalność i nowoczesność! Powierzając organizację imprezy obsłudze restauracji czy hotelu musisz liczyć się z tym, że impreza niczym nie będzie się różniła od tej w zeszłym roku. I poprzednim również. I zapewne, będzie zorganizowana jak dla wszystkich innych firm w mieście. A przez to, twoja marka niczym się nie wyróżnia wśród konkurencji. W szczególności, jeśli zapraszasz osoby z zewnątrz, które muszą zauważyć, że Twój biznes prężnie się rozwija.  Kontrahenci muszą widzieć, ze jesteś biznesmenem doskonałym. To z kolei pozwoli Ci na zdobywanie nowych klientów, czy zleceń. Wiemy jak dyskretnie, ale zauważalnie przemycać Twój brand. 

Weźmy pod uwagę organizację wigilii firmowej – przecież Dyrektorzy dużych korporacji również powinni na niej być Gośćmi. Pozostali pracownicy także. Takim wydarzeniem bez wyjątku powinna się zająć osoba z zewnątrz. I choć wydawać by się mogło, że zadba o to manager sali, to jednak i tak zazwyczaj wyznacza się osobę z firmy, by wszystkiego dopilnowała. A tak być nie powinno. Zwłaszcza, że w urządzaniu takich wydarzeń trzeba mieć doświadczenie. Bankiety firmowe są organizowane dla wszystkich pracowników, bez wyjątku. I wszyscy powinni na niej mieć takie same prawa do odpoczynku i zabawy. Ponadto, musisz wiedzieć, że organizując duży event, potrzebujesz wielu pozwoleń – na korzystanie z ogólnodostępnego terenu miasta, czy na pokaz fajerwerków na troszkę większą skalę niż w sylwestrową noc. Zapraszając wielu ludzi musisz zadbać o ich bezpieczeństwo. Konieczne jest również wyznaczenie osoby do dbania o porządek w czasie jak i po zakończeniu imprezy. A czy pomyślałeś o tym, kto poniesie odpowiedzialność za ewentualne szkody? Z wielu zagrożeń nawet nie zdajesz sobie sprawy, dlatego warto poświęcić tak ważne zadanie profesjonaliście, który całą odpowiedzialność bierze na siebie, a Ty masz szansę uniknąć nieprzyjemnych sytuacji lub nawet kar finansowych.

Zdradzić Wam nasz sekret? Naszym marzeniem jest realizacja studniówki. Tak, zwykłej studniówki. Dlaczego? Ponieważ samo wydarzenie darzymy niezwykłym sentymentem, a dodatkowo uwielbiamy współpracę z młodymi ludźmi i cenimy ich kreatywność i wyobraźnię. Wiemy też, że obecnie bale maturalne nie mają nic wspólnego z dyskoteką szkolną, coraz częściej jest to przedsięwzięcie na naprawdę dużą skalę, które potrzebuje dobrego organizatora i koordynatora. Czy są jeszcze szkoły, które organizują studniówkę we własnych murach? Jeśli tak – jesteśmy jeszcze bardziej podekscytowani, ponieważ wtedy dopiero moglibyśmy pokazać na co nas stać i udowodnić, że możemy na jedną noc zamienić nudną salę gimnastyczną w salę balową jak z filmu. Jeśli więc czytasz ten post i jesteś licealistą, nauczycielem, czy dyrektorem szkoły, a nawet rodzicem – zapraszamy do kontaktu! Zróbcie niespodziankę bliskim, a my bardzo chętnie nawiążemy współpracę.